Vánoční bohoslužby 2019 v děkanátu – přehled

Tabulka 1 – řazeno abecedně

Obec – kostel 24. prosince 25. prosince 26. prosince 31. prosince 1. ledna
Branky – farní kostel 22:00 10:00 10:00 10:00 (Police) 10:00
Dolní Bečva – farní kostel 22:00 9:00 9:00 17:00 9:30
Horní Bečva – farní kostel 20:00 7:30; 10:00 7:30; 10:00 7:30; 10:00
Hutisko – farní kostel 22:00 8:45 8:45 16:00 8:45
Choryně – farní kostel 22:00 9:00 9:00 17:00 9:00
Kelč – farní kostel 24:00 7:00; 10:00 7:00; 10:00 18:30 7:00; 10:00
Lešná – farní kostel 21:00 8:30 8:30 8:30 8:30
Loučka – farní kostel 20:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Rožnov pod Radhoštěm – farní kostel 16:00; 24:00 7:00; 8:15; 10:00 7:00; 8:15; 10:00 16:00 7:00; 8:15; 10:00
Valašská Bystřice – farní kostel 16:00; 23:00 7:20;  9:10 7:20; 9:10 7:30 9:10; 11:10
Valašské Meziříčí  – farní kostel 15:30; 22:00; 24:00 6:30; 8:00; 9:30; 17:30 6:30; 8:00; 9:30 17:30 6:30; 8:00; 9:30; 17:30
Veselá – farní kostel 21:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Vidče – farní kostel 22:00 9:30 9:30 17:30 9:30
Zašová – farní kostel 24:00 7:30; 10:30 7.30; 10.30 18:00; 23:00 7:30; 10:30
Zubří – farní kostel 24:00 7:45; 11:00 7:45 16:00 7:45; 11:00
Hrachovec – kaple 10:00
Choryně – klášterní kaple 17:00 7:30 7:30 7:30 7:30
Jasenice – kaplička 10:00
Kladeruby – kaple 22:00 11:30 8:30
Krhová – kaple 16:00
Němetice – kaple 8:30
Prostřední Bečva – filiální kostel 20:00 10:30 10:30 15:00 10:30
Skalička – kaple 20:00
Staré Zubří – kaple 11:00
Vigantice  – filiální kostel 16:00 10:30 10:30
Zámrsky – kaple 8:30

Tabulka 2 – řazeno dle první bohoslužby 24. prosince

Obec – kostel 24. prosince 25. prosince 26. prosince 31. prosince 1. ledna
Valašské Meziříčí  – farní kostel 15:30; 22:00; 24:00 6:30; 8:00; 9:30; 17:30 6:30; 8:00; 9:30 17:30 6:30; 8:00; 9:30; 17:30
Rožnov pod Radhoštěm – farní kostel 16:00; 24:00 7:00; 8:15; 10:00 7:00; 8:15; 10:00 16:00 7:00; 8:15; 10:00
Valašská Bystřice – farní kostel 16:00; 23:00 7:20;  9:10 7:20; 9:10 7:30 9:10; 11:10
Vigantice – filiální kostel 16:00 10:30 10:30
Choryně – klášterní kaple 17:00 7:30 7:30 7:30 7:30
Horní Bečva – farní kostel 20:00 7:30; 10:00 7:30; 10:00 7:30; 10:00
Prostřední Bečva – filiální kostel 20:00 10:30 10:30 15:00 10:30
Loučka – farní kostel 20:00 8:00 8:00 16:00 8:00
Skalička – kaple 20:00
Lešná – farní kostel 21:00 8:30 8:30 8:30 8:30
Veselá – farní kostel 21:00 9:00 9:00 16:00 9:00
Branky – farní kostel 22:00 10:00 10:00 10:00 (Police) 10:00
Dolní Bečva – farní kostel 22:00 9:00 9:00 17:00 9:30
Hutisko-Solanec – farní kostel 22:00 8:45 8:45 16:00 8:45
Choryně – farní kostel 22:00 9:00 9:00 17:00 9:00
Kladeruby – kaple 22:00 11:30 8:30
Vidče – farní kostel 22:00 9:30 9:30 17:30 9:30
Kelč – farní kostel 24:00 7:00; 10:00 7:00; 10:00 18:30 7:00; 10:00
Zašová – farní kostel 24:00 7:30; 10:30 7.30; 10.30 18:00; 23:00 7:30; 10:30
Zubří – farní kostel 24:00 7:45; 11:00 7:45 16:00 7:45; 11:00