Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Poklady Arcibiskupství olomouckého

1. 7. 2021 - 31. 8. 2021

Za 4 nalezené kešky vstup zdarma na vybranou památku v rámci olomoucké arcidiecéze.

Za 4 nalezené kešky vstup zdarma na vybranou památku v rámci olomoucké arcidiecéze. Arcibiskupské lesy a statky Olomouc, Arcibiskupský zámek a zahrady Kroměříž, Arcibiskupský palác v Olomouci a poutní místo Velehrad společně připravily letní soutěž pro celou rodinu. Celkem sedm kešek s QR kódy jsou rozmístěny po přírodních i kulturních památkách napříč Moravou. 

Krajina Moravy rozprostírající se na území spravovaném Arcibiskupstvím olomouckým je velmi pestrá a inspirující. Nachází se zde množství kulturních, církevních, technických i přírodních památek a unikátních míst. Prázdninové putování za historickými, duchovními i přírodními poklady je letos díky keškám s QR kódy a kvízovou otázkou, které jsme umístili celkem na sedmi místech napříč arcidiecézí, ještě zábavnější. Konkrétně se jedná o tyto kulturní a přírodní památky – Arcibiskupský palác v Olomouci, Arcibiskupský zámek v Kroměříži, poutní areál Velehrad, vrchol Zlatý Chlum ve Zlatohorské vrchovině v Jeseníkách, Velké mechové jezírko v NPR Rejvíz v Jeseníkách, vrchol Kelčského Javorníku v Hostýnsko-vsetínské hornatině a vrchol Svatý Hostýn v Hostýnských vrších.

Po nalezení čtyř kešek a správném zodpovězení kvízových otázek vztahujících se k danému místu získávají soutěžící vstup zdarma na jednu z těchto památek – Arcibiskupský palác v Olomouci, Arcibiskupský zámek v Kroměříži nebo Poutní areál Velehrad.

„Soutěžní hra „Objevte poklady Arcibiskupství olomouckého!“ trvá od 1. července do 31. srpna, výhru v podobě vstupného zdarma lze čerpat do 30. září 2021. Pravidla soutěže a další informace naleznete na www.alsol.cz/uvod/lesy/poklady-ao

Podrobnosti

Zahájení:
1. 7. 2021
Ukončení:
31. 8. 2021
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://www.alsol.cz/uvod/lesy/poklady-ao

Ostatní

Komu je akce určena
pro všechny
Podle věku
pro malé děti, pro školní děti, pro mládež, pro dospělé, pro seniory
Pro jakou oblast je akce organizována
Arcidiecéze olomoucká